| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | Stripper δύναμης επένδυσης |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$288-US$988 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Το High Power Cladding Power Stripper (CPS) έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές λέιζερ ινών υψηλής ισχύος και ενισχυτών.Οι λειτουργίες ASE και escape core εντός της εσωτερικής επένδυσης των ινών επένδυσης, διατηρώντας την ελάχιστη υποβάθμιση της ισχύος του σήματος και της ποιότητας της δέσμηςΗ αντανάκλαση της ισχύος του σήματος στην εσωτερική επένδυση από την πλευρά μπορεί επίσης να αφαιρεθεί.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διαμόρφωση λιμένων | 1x1 |
| μήκος κύματος του σήματος | 800 nm ~ 2000 nm |
| μήκος κύματος αντλίας | 800 nm ~ 1000 nm |
| Επικοινωνιακή ίνα (σημείωση 2) | x/125 x/250 x/400 |
| Αποδυνάμωση της επικάλυψης | > 20 dB. > 18 dB. > 18 dB. |
| Απώλεια εισαγωγής σήματος | < 0,13 dB |
| Διαχείριση ισχύος (Σημείωση 3) | 20W. 100W. 1000W. |
| Ποσοστό εξαφάνισης πόλωσης (φυτικές ίνες PM) | > 17 dB (Εισόδου PER > 25 dB) |
| Επιστροφή απώλειας | > 45 dB |
| Χοιροπέταλος | Τυποποιημένο ή προσαρμοσμένο |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~75°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~85°C |
Σημείωση 1: Οι τιμές αναφέρονται χωρίς συνδέσμους.
Σημείωση 2: το x προσδιορίζει το μέγεθος πυρήνα ινών.
Σημείωση 3: Η κάτω πλευρά των συσκευών αυτών πρέπει να τοποθετείται σε απορροφητήρα θερμότητας με καλή θερμοδιαγωγή.
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | Stripper δύναμης επένδυσης |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$288-US$988 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | κιβώτιο εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Το High Power Cladding Power Stripper (CPS) έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές λέιζερ ινών υψηλής ισχύος και ενισχυτών.Οι λειτουργίες ASE και escape core εντός της εσωτερικής επένδυσης των ινών επένδυσης, διατηρώντας την ελάχιστη υποβάθμιση της ισχύος του σήματος και της ποιότητας της δέσμηςΗ αντανάκλαση της ισχύος του σήματος στην εσωτερική επένδυση από την πλευρά μπορεί επίσης να αφαιρεθεί.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διαμόρφωση λιμένων | 1x1 |
| μήκος κύματος του σήματος | 800 nm ~ 2000 nm |
| μήκος κύματος αντλίας | 800 nm ~ 1000 nm |
| Επικοινωνιακή ίνα (σημείωση 2) | x/125 x/250 x/400 |
| Αποδυνάμωση της επικάλυψης | > 20 dB. > 18 dB. > 18 dB. |
| Απώλεια εισαγωγής σήματος | < 0,13 dB |
| Διαχείριση ισχύος (Σημείωση 3) | 20W. 100W. 1000W. |
| Ποσοστό εξαφάνισης πόλωσης (φυτικές ίνες PM) | > 17 dB (Εισόδου PER > 25 dB) |
| Επιστροφή απώλειας | > 45 dB |
| Χοιροπέταλος | Τυποποιημένο ή προσαρμοσμένο |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~75°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~85°C |
Σημείωση 1: Οι τιμές αναφέρονται χωρίς συνδέσμους.
Σημείωση 2: το x προσδιορίζει το μέγεθος πυρήνα ινών.
Σημείωση 3: Η κάτω πλευρά των συσκευών αυτών πρέπει να τοποθετείται σε απορροφητήρα θερμότητας με καλή θερμοδιαγωγή.