| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οι Οπτικοί Διακόπτες MEMS της Gezhi προσφέρουν τη δυνατότητα εύκολης ενσωμάτωσης σε ένα ευρύ φάσμα οπτικών συστημάτων. Η τεχνολογία MEMS τους είναι γνωστή για τη μακροζωία της, παρέχοντας υψηλή ανθεκτικότητα και εξαιρετική αξιοπιστία.
Αυτή η προηγμένη και καινοτόμος τεχνολογία έχει βρει τη θέση της σε διάφορες βιομηχανίες υψηλών απαιτήσεων, συμπεριλαμβανομένων των Τηλεπικοινωνιών, των Δοκιμών & Μετρήσεων, της Τηλεπισκόπησης, καθώς και της Βιοϊατρικής.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος | MEMS |
| Απώλεια Εισαγωγής | 0.3dB |
| Εφαρμογή | Οπτικό Δίκτυο |
| Μήκος Κύματος | 850nm |
| Τύπος Συνδετήρα | FC/PC |
| Χρόνος Μεταγωγής | 2ms |
| Μέγεθος | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Όνομα Προϊόντος | Οπτικός Διακόπτης MEMS |
| Ρυθμός Δεδομένων | 1.25Gbps |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |
Ο οπτικός διακόπτης MEMS συνήθως συσκευάζεται σε σακούλα ESD και αποστέλλεται σε άκαμπτο κουτί. Το προϊόν θα ασφαλιστεί με περιτύλιγμα φυσαλίδων για να αποτραπεί η μετακίνησή του κατά τη μεταφορά. Το κουτί θα περιλαμβάνει επίσης ένθετο αφρού για την προστασία του προϊόντος από ζημιές. Το κουτί θα σφραγιστεί με ταινία συσκευασίας και θα επισημανθεί με τις προδιαγραφές του προϊόντος. Μόλις το προϊόν είναι έτοιμο για αποστολή, θα αποσταλεί μέσω μιας αξιόπιστης υπηρεσίας αποστολής.
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κιβώτιο εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οι Οπτικοί Διακόπτες MEMS της Gezhi προσφέρουν τη δυνατότητα εύκολης ενσωμάτωσης σε ένα ευρύ φάσμα οπτικών συστημάτων. Η τεχνολογία MEMS τους είναι γνωστή για τη μακροζωία της, παρέχοντας υψηλή ανθεκτικότητα και εξαιρετική αξιοπιστία.
Αυτή η προηγμένη και καινοτόμος τεχνολογία έχει βρει τη θέση της σε διάφορες βιομηχανίες υψηλών απαιτήσεων, συμπεριλαμβανομένων των Τηλεπικοινωνιών, των Δοκιμών & Μετρήσεων, της Τηλεπισκόπησης, καθώς και της Βιοϊατρικής.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος | MEMS |
| Απώλεια Εισαγωγής | 0.3dB |
| Εφαρμογή | Οπτικό Δίκτυο |
| Μήκος Κύματος | 850nm |
| Τύπος Συνδετήρα | FC/PC |
| Χρόνος Μεταγωγής | 2ms |
| Μέγεθος | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Όνομα Προϊόντος | Οπτικός Διακόπτης MEMS |
| Ρυθμός Δεδομένων | 1.25Gbps |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |
Ο οπτικός διακόπτης MEMS συνήθως συσκευάζεται σε σακούλα ESD και αποστέλλεται σε άκαμπτο κουτί. Το προϊόν θα ασφαλιστεί με περιτύλιγμα φυσαλίδων για να αποτραπεί η μετακίνησή του κατά τη μεταφορά. Το κουτί θα περιλαμβάνει επίσης ένθετο αφρού για την προστασία του προϊόντος από ζημιές. Το κουτί θα σφραγιστεί με ταινία συσκευασίας και θα επισημανθεί με τις προδιαγραφές του προϊόντος. Μόλις το προϊόν είναι έτοιμο για αποστολή, θα αποσταλεί μέσω μιας αξιόπιστης υπηρεσίας αποστολής.