Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικοί διακόπτες ινών

3 ίνες 1550nm 1x2 μη που κλείνουν τους οπτικούς διακόπτες ινών με το μάνταλο

Πιστοποίηση
Κίνα Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Θα επιθυμούσαμε να δώσουμε πέντε αστέρια. Αγόρασε αυτό το προϊόν για την ανάπτυξη ενός δικτύου DWDM. Η απώλεια εισαγωγής είναι χαμηλή πράγματι. Πολύ αποδοτική μετάδοση και σωζόμενος μας μια μεγάλη δέσμη των ινών.

—— Charles Keith

Ο διακόπτης είναι πολύ εύχρηστος και μπορεί να εργαστεί καλά στη διαγώνια σύνδεση. Καλή ποιότητα.

—— Ντάνιελ Miller

We always got their timely replies for our CWDM issues. The 18CH mux performed cool for our 10Gbps data.

—— Pavel Yailo

Η τελική λύση ικανοποιεί τις απαιτήσεις μας για CWDM και τον έλεγχο. Ικανοποιούμε.

—— Αλέξανδρος

Πολύ συμπαθητικό MUX με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, πολύ που μειώνει την απώλεια εισαγωγής συνδέσεών μου

—— Frank Bozich

Αυτό το MUX προσαρμόζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου αυστηρά, τέλειες!

—— Richard

Είμαι Online Chat Now

3 ίνες 1550nm 1x2 μη που κλείνουν τους οπτικούς διακόπτες ινών με το μάνταλο

3 Fibers 1550nm 1x2 Non Latching Fiber Optical Switches
3 Fibers 1550nm 1x2 Non Latching Fiber Optical Switches 3 Fibers 1550nm 1x2 Non Latching Fiber Optical Switches

Μεγάλες Εικόνας :  3 ίνες 1550nm 1x2 μη που κλείνουν τους οπτικούς διακόπτες ινών με το μάνταλο

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: GEZHI or OEM
Πιστοποίηση: CE RoHS FCC,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1x2 οπτικοί διακόπτες
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1PC
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pcs σε έναν αφρό με το πλαστικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 2-7 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 60000pcs το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος κύματος: 850nm ή 1260~1650nm Τύπος ελέγχου: Να μη-κλείσει με το μάνταλο
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 5v Συνδετήρας: LC/SC/FC/ST (PC ή APC)
Όνομα προϊόντων: Οπτικοί διακόπτες ινών Απώλεια εισαγωγής: Τύπος: 0,8 Max: 1.2
Υψηλό φως:

1x2 διακόπτης οπτικής ίνας

,

1650nm διακόπτης πολλαπλού τρόπου ινών

,

1550nm διακόπτης οπτικής ίνας

 

Ενιαίος να μη-κλείσει με το μάνταλο 1x2 οπτικός διακόπτης ινών διακοπτών 1310/1550nm ινών οπτικός

 

Ο ενιαίος οπτικός διακόπτης 1x2 είναι μια τυποποιημένη διαμόρφωση 1x2 με 3 ίνες και 2 κράτη. Ο διακόπτης οπτικών ινών GEZHI συνδέει τα οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος σε μια επιλεγμένη ίνα παραγωγής. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας τις μηχανικές διαμορφώσεις και ενεργοποιείται μέσω ενός ηλεκτρικού σήματος ελέγχου. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

PCB Mountable

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Μικρότερο μέγεθος

Γρήγορη ταχύτητα μετατροπής

Διαθέσιμος στον ενιαίο τρόπο/τον πολυ τρόπο

Βιομηχανικός τύπος διαθέσιμος

 

Εφαρμογές

Οπτικός έλεγχος δικτύων

Οπτικές προστασία και αποκατάσταση δικτύων

Δρομολογητής μήκους κύματος

Έρευνα και ανάπτυξη

Reconfigurable προσθέστε/ρίξτε τους πολυδιαυλωτές

Προστασία εξοπλισμού μετάδοσης

 

 

Προδιαγραφή

Παράμετροι

  Gz-fsw-1×2
Σειρά μήκους κύματος NM 850±40/1300±40 1260~1650
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 850/1300 1310/1490/1550/1625/1650
Απώλεια εισαγωγής DB Τύπος: 0,8 Max: 1.2 Τύπος: 0,5 Max: 1.0
Επιστροφής απώλεια DB MM≥30 SM≥50
Λογομαχία DB MM≥35 SM≥55
PDL DB ≤0.05
WDL DB ≤0.25
TDL DB ≤0.25
Επανάληψη DB ≤±0.02

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Β 3.0 ή 5.0
Διάρκεια ζωής Χρόνος ≥107
Χρόνος διακοπτών κα ≤8
Δύναμη μετάδοσης MW ≤500
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+80
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85
Βάρος γ 16
Διάσταση χιλ. (Λ) 27× (W) 12.0× (Χ) 8,2

Σημείωση: 1. Η προσαρμογή είναι διαθέσιμη.

2. Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρα, και προσθέστε μια πρόσθετη απώλεια 0.2dB ανά συνδετήρα.

 

Οπτική διαδρομή

Θέση μια Θέση δύο


2x2 μηχανικός διακόπτης 1310/1550nm οπτικών ινών παράκαμψης που κλείνει το σύστημα OXC με το μάνταλο

 


2x2 μηχανικός διακόπτης 1310/1550nm οπτικών ινών παράκαμψης που κλείνει το σύστημα OXC με το μάνταλο

 

Καρφίτσες

Τύπος Καρφίτσα Ηλεκτρικό Drive Αισθητήρας θέσης
1×2 κανάλι 1 5 6 10 2-3 3-4 7-8 8-9
Να κλείσει με το μάνταλο P1-P2 -- -- GND V+ Κλείστε Ανοικτός Ανοικτός Κλείστε
P1-P3 V+ GND -- -- Ανοικτός Κλείστε Κλείστε Ανοικτός
Να μη-κλείσει με το μάνταλο P1-P2 -- -- -- -- Κλείστε Ανοικτός Ανοικτός Κλείστε
P1-P3 V+ -- -- GND Ανοικτός Κλείστε Κλείστε Ανοικτός


1x2 οπτικές πληροφορίες διαταγής διακοπτών

GZ-FSW-1x2-Χ-ΧΧ

Τρόπος Μήκος κύματος Τύπος τάσης Πρότυπο ελέγχου Τύπος ινών Διάμετρος ινών Μήκος ινών Συνδετήρας

S=SM

M=MM

85=850nm

13=1310nm

15=1550nm

13/15=1310/1550nm

X=Others

3=3V

5=5V

L=Latching

Να κλείσει με το μάνταλο N=Non-

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X=Others

25=250um

90=900um

20=2.0mm

30=3.0mm

X=Others

1=1m

2=1.5m

X=Others

00=None

FP=FC/PC

FA=FC/APC

SP=SC/PC

SA=SC/APC

STP=ST/PC

STA=ST/APC

LP=LC/PC

LA=LP/APC

X=Others

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ena Lin

Τηλ.:: +86-13544277727

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
" "