| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | MEMS |
| Απώλεια εισαγωγής | 00,3 dB |
| Χρόνος αλλαγής | 2 ms |
| Εφαρμογή | Οπτικό δίκτυο |
| Μέγεθος | 3.2 mm × 2,5 mm × 1,25 mm |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Ποσοστό δεδομένων | 1.25Gbps |
| Επιστροφή απώλειας | 50 dB |
| Διάστημα κύματος | 850nm |
| Απομόνωση του καναλιού | 30dB |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | MEMS |
| Απώλεια εισαγωγής | 00,3 dB |
| Χρόνος αλλαγής | 2 ms |
| Εφαρμογή | Οπτικό δίκτυο |
| Μέγεθος | 3.2 mm × 2,5 mm × 1,25 mm |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Ποσοστό δεδομένων | 1.25Gbps |
| Επιστροφή απώλειας | 50 dB |
| Διάστημα κύματος | 850nm |
| Απομόνωση του καναλιού | 30dB |