| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
Οι Οπτικοί Διακόπτες MEMS της Gezhi προσφέρουν εξαιρετική απόδοση στα οπτικά συστήματα μέσω προηγμένης τεχνολογίας MEMS. Με μεγάλη διάρκεια ζωής, υψηλή ανθεκτικότητα και ανώτερη αξιοπιστία, αυτοί οι διακόπτες εφαρμόζονται ευρέως σε πολλαπλές βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένων των Τηλεπικοινωνιών, των Δοκιμών & Μετρήσεων, της Τηλεπισκόπησης και των Βιοϊατρικών εφαρμογών.
Η τεχνολογία MEMS παρέχει εξαιρετική απόδοση και μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί σε συγκεκριμένα συστήματα.
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |
| Τύπος | MEMS |
| Συσκευασία | SMT |
| Όνομα Προϊόντος | Οπτικός Διακόπτης MEMS |
| Τύπος Συνδετήρα | FC/PC |
| Μέγεθος | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Απώλεια Επιστροφής | 50dB |
| Απομόνωση Καναλιού | 30dB |
| Χρόνος Μεταγωγής | 2ms |
| Μήκος Κύματος | 850nm |
Οπτικά Δίκτυα: Τα οπτικά δίκτυα χρησιμοποιούν φωτεινά κύματα για τη μετάδοση δεδομένων σε μεγάλες αποστάσεις με ελάχιστη παρεμβολή, παρέχοντας ταχύτερες ταχύτητες, υψηλότερη ασφάλεια και πιο αποτελεσματικές λύσεις δικτύωσης.
Προστασία/Αποκατάσταση: Διασφαλίζει τη σωστή λειτουργία του δικτύου μέσω δρομολόγησης παράκαμψης και στρατηγικών εφεδρικής αποθήκευσης για την αποφυγή απώλειας δεδομένων κατά τη διάρκεια διακοπών ή καταστροφών.
Δρομολόγηση Οπτικού Σήματος: Μεταδίδει δεδομένα χρησιμοποιώντας φως τόσο σε ενσύρματα όσο και σε ασύρματα δίκτυα για την επίτευξη υψηλότερων ταχυτήτων και μεγαλύτερων αποστάσεων.
Προστασία Πομπού και Δέκτη: Εφαρμόζει θωράκιση, κωδικοποίηση διόρθωσης σφαλμάτων, ακύρωση ηχούς και αυτόματο έλεγχο κέρδους για να διασφαλίσει τη σωστή μετάδοση και λήψη δεδομένων.
Σύστημα Δοκιμών Δικτύου: Προσομοιώνει ποικίλα σενάρια, παρακολουθεί την κίνηση δεδομένων, εντοπίζει σημεία συμφόρησης, εντοπίζει σφάλματα και ανιχνεύει κακόβουλη δραστηριότητα για βέλτιστη απόδοση δικτύου.
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
Οι Οπτικοί Διακόπτες MEMS της Gezhi προσφέρουν εξαιρετική απόδοση στα οπτικά συστήματα μέσω προηγμένης τεχνολογίας MEMS. Με μεγάλη διάρκεια ζωής, υψηλή ανθεκτικότητα και ανώτερη αξιοπιστία, αυτοί οι διακόπτες εφαρμόζονται ευρέως σε πολλαπλές βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένων των Τηλεπικοινωνιών, των Δοκιμών & Μετρήσεων, της Τηλεπισκόπησης και των Βιοϊατρικών εφαρμογών.
Η τεχνολογία MEMS παρέχει εξαιρετική απόδοση και μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί σε συγκεκριμένα συστήματα.
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |
| Τύπος | MEMS |
| Συσκευασία | SMT |
| Όνομα Προϊόντος | Οπτικός Διακόπτης MEMS |
| Τύπος Συνδετήρα | FC/PC |
| Μέγεθος | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Απώλεια Επιστροφής | 50dB |
| Απομόνωση Καναλιού | 30dB |
| Χρόνος Μεταγωγής | 2ms |
| Μήκος Κύματος | 850nm |
Οπτικά Δίκτυα: Τα οπτικά δίκτυα χρησιμοποιούν φωτεινά κύματα για τη μετάδοση δεδομένων σε μεγάλες αποστάσεις με ελάχιστη παρεμβολή, παρέχοντας ταχύτερες ταχύτητες, υψηλότερη ασφάλεια και πιο αποτελεσματικές λύσεις δικτύωσης.
Προστασία/Αποκατάσταση: Διασφαλίζει τη σωστή λειτουργία του δικτύου μέσω δρομολόγησης παράκαμψης και στρατηγικών εφεδρικής αποθήκευσης για την αποφυγή απώλειας δεδομένων κατά τη διάρκεια διακοπών ή καταστροφών.
Δρομολόγηση Οπτικού Σήματος: Μεταδίδει δεδομένα χρησιμοποιώντας φως τόσο σε ενσύρματα όσο και σε ασύρματα δίκτυα για την επίτευξη υψηλότερων ταχυτήτων και μεγαλύτερων αποστάσεων.
Προστασία Πομπού και Δέκτη: Εφαρμόζει θωράκιση, κωδικοποίηση διόρθωσης σφαλμάτων, ακύρωση ηχούς και αυτόματο έλεγχο κέρδους για να διασφαλίσει τη σωστή μετάδοση και λήψη δεδομένων.
Σύστημα Δοκιμών Δικτύου: Προσομοιώνει ποικίλα σενάρια, παρακολουθεί την κίνηση δεδομένων, εντοπίζει σημεία συμφόρησης, εντοπίζει σφάλματα και ανιχνεύει κακόβουλη δραστηριότητα για βέλτιστη απόδοση δικτύου.