| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οι οπτικοί διακόπτες Gezhi MEMS, με την υψηλής τεχνολογίας MEMS, ενσωματώνονται εύκολα σε οπτικά συστήματα.Χρησιμοποιείται σε διάφορες εφαρμογές, που κυμαίνονται από τον τομέα των τηλεπικοινωνιών έως την τηλεαισθητοποίηση, τις δοκιμές και τη μέτρηση καθώς και τη βιοϊατρική.
Οι οπτικοί διακόπτες MEMS ξεχωρίζουν από τους ανταγωνιστές τους λόγω της ανώτερης απόδοσης και της εύκολης λειτουργίας τους.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Διάστημα κύματος | 850nm |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~+85°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Επιστροφή απώλειας | 50 dB |
| Εφαρμογή | Οπτικό δίκτυο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V |
| Ονομασία του προϊόντος | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| Μέγεθος | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Χρόνος αλλαγής | 2 ms |
| Απομόνωση του καναλιού | 30dB |
Οπτικό δίκτυο:Σύστημα που συνδέει πολλαπλά στοιχεία δικτύου μέσω καλωδίων οπτικών ινών για τη μετάδοση δεδομένων, συμπεριλαμβανομένης της μετάδοσης φωνής, βίντεο και δεδομένων.Τα καλώδια οπτικών ινών παρέχουν χαμηλό ποσοστό σφάλματος και υψηλή ικανότητα μετάδοσης, βελτιώνοντας σημαντικά τις επιδόσεις του συστήματος επικοινωνιών.
Προστασία/Αποκατάσταση:Χρησιμοποιούνται για τη συντήρηση ή την αποκατάσταση υπηρεσιών δικτύου επικοινωνιών, συμπεριλαμβανομένης της προστασίας συσκευών δρομολόγησης οπτικών σημάτων και συστατικών στοιχείων του συστήματος.Επιτρέπει την αποκατάσταση όταν τα οπτικά δίκτυα επηρεάζονται από δυσλειτουργίες του συστήματος για τη διατήρηση της ποιότητας και της σταθερότητας της υπηρεσίας.
Σύστημα δοκιμής δικτύου:Συνολικό σύστημα δοκιμών για τη διασφάλιση των επιδόσεων του οπτικού δικτύου, της ακρίβειας των δοκιμών, της ανίχνευσης σφαλμάτων του συστήματος και της διατήρησης της σταθερότητας του δικτύου.
Όλα τα υλικά συσκευασίας είναι πιστοποιημένα και πληρούν τα πρότυπα ασφαλείας μεταφοράς.Τα προϊόντα τυλίγονται με σφουγγαρίστρα και τοποθετούνται σε ανθεκτικά χαρτόνια, σφραγισμένα με ταινία και επισήμανση για αποστολή μέσω αξιόπιστων μεταφορέων με πληροφορίες παρακολούθησης που παρέχονται.
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$369-US$2056 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κιβώτιο εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οι οπτικοί διακόπτες Gezhi MEMS, με την υψηλής τεχνολογίας MEMS, ενσωματώνονται εύκολα σε οπτικά συστήματα.Χρησιμοποιείται σε διάφορες εφαρμογές, που κυμαίνονται από τον τομέα των τηλεπικοινωνιών έως την τηλεαισθητοποίηση, τις δοκιμές και τη μέτρηση καθώς και τη βιοϊατρική.
Οι οπτικοί διακόπτες MEMS ξεχωρίζουν από τους ανταγωνιστές τους λόγω της ανώτερης απόδοσης και της εύκολης λειτουργίας τους.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Διάστημα κύματος | 850nm |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~+85°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Επιστροφή απώλειας | 50 dB |
| Εφαρμογή | Οπτικό δίκτυο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V |
| Ονομασία του προϊόντος | Οπτικός διακόπτης MEMS |
| Μέγεθος | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Χρόνος αλλαγής | 2 ms |
| Απομόνωση του καναλιού | 30dB |
Οπτικό δίκτυο:Σύστημα που συνδέει πολλαπλά στοιχεία δικτύου μέσω καλωδίων οπτικών ινών για τη μετάδοση δεδομένων, συμπεριλαμβανομένης της μετάδοσης φωνής, βίντεο και δεδομένων.Τα καλώδια οπτικών ινών παρέχουν χαμηλό ποσοστό σφάλματος και υψηλή ικανότητα μετάδοσης, βελτιώνοντας σημαντικά τις επιδόσεις του συστήματος επικοινωνιών.
Προστασία/Αποκατάσταση:Χρησιμοποιούνται για τη συντήρηση ή την αποκατάσταση υπηρεσιών δικτύου επικοινωνιών, συμπεριλαμβανομένης της προστασίας συσκευών δρομολόγησης οπτικών σημάτων και συστατικών στοιχείων του συστήματος.Επιτρέπει την αποκατάσταση όταν τα οπτικά δίκτυα επηρεάζονται από δυσλειτουργίες του συστήματος για τη διατήρηση της ποιότητας και της σταθερότητας της υπηρεσίας.
Σύστημα δοκιμής δικτύου:Συνολικό σύστημα δοκιμών για τη διασφάλιση των επιδόσεων του οπτικού δικτύου, της ακρίβειας των δοκιμών, της ανίχνευσης σφαλμάτων του συστήματος και της διατήρησης της σταθερότητας του δικτύου.
Όλα τα υλικά συσκευασίας είναι πιστοποιημένα και πληρούν τα πρότυπα ασφαλείας μεταφοράς.Τα προϊόντα τυλίγονται με σφουγγαρίστρα και τοποθετούνται σε ανθεκτικά χαρτόνια, σφραγισμένα με ταινία και επισήμανση για αποστολή μέσω αξιόπιστων μεταφορέων με πληροφορίες παρακολούθησης που παρέχονται.