| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 12CH DWDM MUX |
| Μούβ: | 1PC |
| τιμή: | US$58-US$128 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πλαστική μονάδα CWDM |
| Αριθμός καναλιών | 12 |
| Εύρος λειτουργίας μήκους κύματος | 1260-1620nm |
| Απόσταση καναλιών | 20nm |
| Απώλεια εισαγωγής καναλιού | ≤4.8dB |
| Απώλεια επιστροφής | ≥45dB |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός μετάδοσης CWDM DWDM |
| Παράμετρος | Μονάδα | Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Εύρος λειτουργίας μήκους κύματος | nm | 1260-1620 |
| Αριθμός καναλιών | / | 12 |
| Κεντρικό μήκος κύματος | nm | 1271,1291,1311,1331,1351,1371,1471,1491,1511,1531,1551,1571 |
| Απόσταση καναλιών | nm | 20 |
| Εύρος ζώνης διέλευσης καναλιού | nm | ITU±7.5 |
| Ακρίβεια κεντρικού μήκους κύματος CWDM | nm | ±3.2 |
| Απώλεια εισαγωγής καναλιού CWDM | dB | ≤4.8 |
| Κυμάτωση καναλιού CWDM | dB | ≤0.5 |
| Απομόνωση γειτονικού καναλιού | dB | ≥30 |
| Απομόνωση μη γειτονικού καναλιού | dB | ≥40 |
| Θερμική σταθερότητα απώλειας εισαγωγής | dB | ≤0.005 |
| Θερμική σταθερότητα μήκους κύματος | nm | ≤0.002 |
| Απώλεια εξαρτώμενη από την πόλωση | dB | ≤0.2 |
| PMD | ps | ≤0.2 |
| Απώλεια επιστροφής | dB | ≥45 |
| Κατευθυντικότητα | dB | ≥45 |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 12CH DWDM MUX |
| Μούβ: | 1PC |
| τιμή: | US$58-US$128 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πλαστική μονάδα CWDM |
| Αριθμός καναλιών | 12 |
| Εύρος λειτουργίας μήκους κύματος | 1260-1620nm |
| Απόσταση καναλιών | 20nm |
| Απώλεια εισαγωγής καναλιού | ≤4.8dB |
| Απώλεια επιστροφής | ≥45dB |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός μετάδοσης CWDM DWDM |
| Παράμετρος | Μονάδα | Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Εύρος λειτουργίας μήκους κύματος | nm | 1260-1620 |
| Αριθμός καναλιών | / | 12 |
| Κεντρικό μήκος κύματος | nm | 1271,1291,1311,1331,1351,1371,1471,1491,1511,1531,1551,1571 |
| Απόσταση καναλιών | nm | 20 |
| Εύρος ζώνης διέλευσης καναλιού | nm | ITU±7.5 |
| Ακρίβεια κεντρικού μήκους κύματος CWDM | nm | ±3.2 |
| Απώλεια εισαγωγής καναλιού CWDM | dB | ≤4.8 |
| Κυμάτωση καναλιού CWDM | dB | ≤0.5 |
| Απομόνωση γειτονικού καναλιού | dB | ≥30 |
| Απομόνωση μη γειτονικού καναλιού | dB | ≥40 |
| Θερμική σταθερότητα απώλειας εισαγωγής | dB | ≤0.005 |
| Θερμική σταθερότητα μήκους κύματος | nm | ≤0.002 |
| Απώλεια εξαρτώμενη από την πόλωση | dB | ≤0.2 |
| PMD | ps | ≤0.2 |
| Απώλεια επιστροφής | dB | ≥45 |
| Κατευθυντικότητα | dB | ≥45 |