| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 60 κανάλια DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Μήκος Κύματος | 60 Μονά Άρτια Κανάλια 190.75-196.65THz (1524.50-1571.65nm) |
| Απόσταση Καναλιών | 100GHz |
| Εύρος Ζώνης Καναλιού | ±12.5GHz |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤6.7dB, 6.0dB Τυπική |
| Απώλεια Εισαγωγής @ 1% Mon TX | ≤27dB |
| Απώλεια Εισαγωγής @ 1% Mon RX | ≤22dB |
| Ακρίβεια Μήκους Κύματος | ±50pm |
| Τεχνολογία | AAWG (Flat-top) |
| Απομόνωση Γειτονικού Καναλιού | ≥25dB |
| Απομόνωση Μη Γειτονικού Καναλιού | ≥30dB |
| Απώλεια Επιστροφής | ≥40dB |
| Κατευθυντικότητα | ≥40dB |
| Απώλεια Εξαρτώμενη από την Πόλωση | ≤0.5dB |
| Διασπορά Τρόπου Πόλωσης | ≤1.0ps |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -5 έως 65℃ (23 έως 149°F) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 έως 85℃ (-40 έως 185°F) |
| Καθαρό Βάρος | 4.185kg |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 1.73"x19"x10.4" (44x481.8x264.1mm) |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 60 κανάλια DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Μήκος Κύματος | 60 Μονά Άρτια Κανάλια 190.75-196.65THz (1524.50-1571.65nm) |
| Απόσταση Καναλιών | 100GHz |
| Εύρος Ζώνης Καναλιού | ±12.5GHz |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤6.7dB, 6.0dB Τυπική |
| Απώλεια Εισαγωγής @ 1% Mon TX | ≤27dB |
| Απώλεια Εισαγωγής @ 1% Mon RX | ≤22dB |
| Ακρίβεια Μήκους Κύματος | ±50pm |
| Τεχνολογία | AAWG (Flat-top) |
| Απομόνωση Γειτονικού Καναλιού | ≥25dB |
| Απομόνωση Μη Γειτονικού Καναλιού | ≥30dB |
| Απώλεια Επιστροφής | ≥40dB |
| Κατευθυντικότητα | ≥40dB |
| Απώλεια Εξαρτώμενη από την Πόλωση | ≤0.5dB |
| Διασπορά Τρόπου Πόλωσης | ≤1.0ps |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -5 έως 65℃ (23 έως 149°F) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 έως 85℃ (-40 έως 185°F) |
| Καθαρό Βάρος | 4.185kg |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 1.73"x19"x10.4" (44x481.8x264.1mm) |