| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | US$58-US$118 |
| Ονομασία του προϊόντος | DWDM Mux Demux |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~+85°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Επιστροφή απώλειας | ≥50dB |
| Διασκορπισμός κατάστασης πόλωσης | ≤ 0,2ps |
| Απομόνωση | ≥ 30dB |
| Σχετική υγρασία | 5% έως 95% |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 7,0 dB |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 10W |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | US$58-US$118 |
| Ονομασία του προϊόντος | DWDM Mux Demux |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~+85°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Επιστροφή απώλειας | ≥50dB |
| Διασκορπισμός κατάστασης πόλωσης | ≤ 0,2ps |
| Απομόνωση | ≥ 30dB |
| Σχετική υγρασία | 5% έως 95% |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 7,0 dB |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 10W |