| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | UU$350-US$680 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύποι Συσκευασίας | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤7.0dB |
| Επιλογές Αριθμού Καναλιών | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40℃ έως +85℃ |
| Σχετική Υγρασία | 5% έως 95% |
| Διάκενο Καναλιών | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Διασπορά Πόλωσης Μονής | ≤0.2ps |
| Ζώνες Μήκους Κύματος | Ζώνη C, Ζώνη L |
| PDL (Απώλεια Εξαρτώμενη από την Πόλωση) | ≤0.2dB |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | UU$350-US$680 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύποι Συσκευασίας | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤7.0dB |
| Επιλογές Αριθμού Καναλιών | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40℃ έως +85℃ |
| Σχετική Υγρασία | 5% έως 95% |
| Διάκενο Καναλιών | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Διασπορά Πόλωσης Μονής | ≤0.2ps |
| Ζώνες Μήκους Κύματος | Ζώνη C, Ζώνη L |
| PDL (Απώλεια Εξαρτώμενη από την Πόλωση) | ≤0.2dB |