| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | UU$350-US$680 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Τύπος Συνδετήρα | LC, SC, FC, ST |
| Αριθμός Καναλιών | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤10W |
| Σχετική Υγρασία | 5% έως 95% |
| PDL | ≤0.2dB |
| Διασπορά Πολώσεων | ≤0.2ps |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | UU$350-US$680 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Τύπος Συνδετήρα | LC, SC, FC, ST |
| Αριθμός Καναλιών | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤10W |
| Σχετική Υγρασία | 5% έως 95% |
| PDL | ≤0.2dB |
| Διασπορά Πολώσεων | ≤0.2ps |