Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταCWDM Mux Demux

LC ενότητα θραυστών PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux

Πιστοποίηση
Κίνα Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Θα επιθυμούσαμε να δώσουμε πέντε αστέρια. Αγόρασε αυτό το προϊόν για την ανάπτυξη ενός δικτύου DWDM. Η απώλεια εισαγωγής είναι χαμηλή πράγματι. Πολύ αποδοτική μετάδοση και σωζόμενος μας μια μεγάλη δέσμη των ινών.

—— Charles Keith

Ο διακόπτης είναι πολύ εύχρηστος και μπορεί να εργαστεί καλά στη διαγώνια σύνδεση. Καλή ποιότητα.

—— Ντάνιελ Miller

We always got their timely replies for our CWDM issues. The 18CH mux performed cool for our 10Gbps data.

—— Pavel Yailo

Η τελική λύση ικανοποιεί τις απαιτήσεις μας για CWDM και τον έλεγχο. Ικανοποιούμε.

—— Αλέξανδρος

Πολύ συμπαθητικό MUX με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, πολύ που μειώνει την απώλεια εισαγωγής συνδέσεών μου

—— Frank Bozich

Αυτό το MUX προσαρμόζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις μου αυστηρά, τέλειες!

—— Richard

Είμαι Online Chat Now

LC ενότητα θραυστών PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux

LC PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux Splitter Module
LC PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux Splitter Module LC PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux Splitter Module

Μεγάλες Εικόνας :  LC ενότητα θραυστών PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: GEZHI or OEM
Πιστοποίηση: CE RoHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 8CH-1471
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1PC
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 100000Channel το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Θραύστης CWDM Mux Μήκος κύματος: 1471~1611
Αριθμός καναλιών: κανάλι 8 Τύπος γραμμών: Ενιαία ίνα
Συνδετήρας: LC/UPC Εφαρμογή: Κυψελοειδής εφαρμογή
Υψηλό φως:

8 θραύστης καναλιών cwdm

,

ενότητα 1611nm cwdm

,

πολυδιαυλωτής 8CH cwdm

 

η ενότητα LC/PC θραυστών 1471~1611nm 1x8 CWDM Mux Demux

 

Η ενότητα θραυστών GEZHI 1x8 CWDM Mux Demux είναι συσκευασία παραθύρων ABS με LC/PC ο τύπος. Το wavelenght της ενότητας θραυστών 1x8 CWDM Mux Demux είναι 1471~1611nm επίσης με έναν λιμένα βελτίωσης για για τη μελλοντική αύξηση εύρους ζώνης. Ο σαφής λιμένας CWDM Mux Demux το καθιστά πιθανό να αυξήσει την ικανότητα δικτύων με τη σύνδεση του με το λιμένα γραμμών ενός άλλου DWDM MUX/DEMUX που υποστηρίζει τα διαφορετικά μήκη κύματος, χωρίς την ανάγκη ή τις πρόσθετες ίνες.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

υψηλή απομόνωση καναλιών

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Απολύτως παθητικός, κανένα power& ψύξη που απαιτείται καμία

Protocal και ποσοστό διαφανή για τις εφαρμογές μέχρι 10Gbps

 

Εφαρμογές

WDM δίκτυο
Οπτικός ενισχυτής ινών

Δίκτυο πρόσβασης

Έλεγχος γραμμών

Τηλεπικοινωνίες

 

Προδιαγραφή

Παράμετρος 8+1CH Mux ή Demux
Κεντρικό μήκος κύματος (NM) ITU, ITU+1
Passband (NM) ITU±7.5
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1471~1611nm
Διάστημα καναλιών (NM) 20
Τύπος ινών SMF-28e ή πελάτης που διευκρινίζεται
IL (DB) <2>
Απομόνωση (DB) Παρακείμενο κανάλι 30
  Μη-δίπλα στο κανάλι 45
PDL (DB) 0,2
PMD το (ps) 0,1
Επιστροφής απώλεια (DB) 45
Κατευθυντικότητα το (dB) 50
Μέγιστη οπτική δύναμη (MW) 500
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -10~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συνδετήρας Connetor LC/UPC
Συσκευασία ΚΙΒΩΤΙΩΝ (χιλ.) Κιβώτιο ABS

 

 

απότομο πέσιμο φίλτρων 1x8 CWDM

1x8 CWDM, 1471~1611nm, κιβώτιο ABS: 100x80x10mm, καλώδιο 2mm, 1meter, LC/UPC

 

LC ενότητα θραυστών PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux 0


θραύστης 8+1CH CWDM Mux Demux στο κιβώτιο ABS

LC ενότητα θραυστών PC Pigtailed 8CH 1611nm CWDM Mux Demux 1

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ena Lin

Τηλ.:: +86-13544277727

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

" "