| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 18 κανάλια CWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$78-US$198 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Μήκος Κύματος | 18 Κανάλια 1270-1610nm |
| Απόσταση Καναλιών | 20nm |
| Κυμάτωση Ζώνης Διέλευσης | ≤ 0.5dB |
| Ακρίβεια Κεντρικού Μήκους Κύματος | ± 0.05nm |
| Ζώνη Διέλευσης Καναλιού | ± 6.5nm |
| Τεχνολογία | TFF (Thin Film Filter) |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤ 5.5dB, 5.0dB Τυπική |
| Απώλεια Εισαγωγής @ 1% Mon | ≤ 24.5dB |
| Απώλεια Επιστροφής | ≥ 45dB |
| Κατευθυντικότητα | ≥ 50dB |
| Απώλεια Εξαρτώμενη από την Πόλωση | ≤ 0.3dB |
| Διασπορά Τρόπου Πόλωσης | ≤ 0.1ps |
| Απομόνωση Καναλιού | Διπλανό ≥ 30dB, Μη-διπλανό ≥ 40dB |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40 έως 85°C (-40 έως 185°F) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 έως 85°C (-40 έως 185°F) |
| Χειρισμός Ισχύος | ≤ 500mW |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 1.73"x19"x10.28" (44x481.8x261.2mm) |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 18 κανάλια CWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$78-US$198 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Μήκος Κύματος | 18 Κανάλια 1270-1610nm |
| Απόσταση Καναλιών | 20nm |
| Κυμάτωση Ζώνης Διέλευσης | ≤ 0.5dB |
| Ακρίβεια Κεντρικού Μήκους Κύματος | ± 0.05nm |
| Ζώνη Διέλευσης Καναλιού | ± 6.5nm |
| Τεχνολογία | TFF (Thin Film Filter) |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤ 5.5dB, 5.0dB Τυπική |
| Απώλεια Εισαγωγής @ 1% Mon | ≤ 24.5dB |
| Απώλεια Επιστροφής | ≥ 45dB |
| Κατευθυντικότητα | ≥ 50dB |
| Απώλεια Εξαρτώμενη από την Πόλωση | ≤ 0.3dB |
| Διασπορά Τρόπου Πόλωσης | ≤ 0.1ps |
| Απομόνωση Καναλιού | Διπλανό ≥ 30dB, Μη-διπλανό ≥ 40dB |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40 έως 85°C (-40 έως 185°F) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 έως 85°C (-40 έως 185°F) |
| Χειρισμός Ισχύος | ≤ 500mW |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 1.73"x19"x10.28" (44x481.8x261.2mm) |