| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 1x8 Cassette PLC Splitter |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$59-US$118 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Ο PLC splitter κασέτας LGX 1x8 διαθέτει συμπαγή σχεδίαση που προσφέρει εξοικονόμηση κόστους, ενώ παρέχει χαμηλό PDL και χαμηλή απώλεια εισαγωγής. Αυτή η συσκευή χωρίζει αποτελεσματικά τα κύματα φωτός και χρησιμεύει ως κρίσιμο παθητικό εξάρτημα σε συνδέσεις οπτικών ινών.
Η τεχνολογία PLC διανέμει την οπτική ενέργεια που μεταδίδεται από μία ίνα σε πολλαπλές ίνες σε προκαθορισμένες αναλογίες, ή συνδυάζει την οπτική ενέργεια από πολλαπλές ίνες σε μία μόνο ίνα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μήκος Κύματος Λειτουργίας | 1260 ~ 1650 nm |
| Τύπος | 1x8 |
| Μέγεθος | 130×100×25 mm |
| Τύπος Ίνας | G657A1 (απώλεια ίνας άνω των 0,2 dB σε κυκλική περιέλιξη διαμέτρου 20mm) |
| Τύπος Συνδετήρα | SC/APC |
| Μήκος | 0,38 M |
| Απώλεια Εισαγωγής | <10,8 dB |
| Απώλεια Ανάκλασης | >50 dB |
| Απώλεια Ομοιομορφίας | <0,8 dB |
| PDL | 0,2 dB |
| Κατευθυντικότητα | >55 dB |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Διαμόρφωση Θύρας | 02. Τύπος Περιβλήματος | 03. Διάμετρος Καλωδίου Οπτικής Ίνας | 04 & 05. Τύπος Συνδετήρα Εισόδου/Εξόδου | 06. Μήκος Εισόδου/Εξόδου Οπτικής Ίνας (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1×2 1×4 ... 1×64 2×2 ... 2×64 |
ST: Τύπος Χάλυβα ABS LGX RM: Rackmount |
0,25 mm 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0,5 1 1,5 2 |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 1x8 Cassette PLC Splitter |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$59-US$118 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κιβώτιο εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Ο PLC splitter κασέτας LGX 1x8 διαθέτει συμπαγή σχεδίαση που προσφέρει εξοικονόμηση κόστους, ενώ παρέχει χαμηλό PDL και χαμηλή απώλεια εισαγωγής. Αυτή η συσκευή χωρίζει αποτελεσματικά τα κύματα φωτός και χρησιμεύει ως κρίσιμο παθητικό εξάρτημα σε συνδέσεις οπτικών ινών.
Η τεχνολογία PLC διανέμει την οπτική ενέργεια που μεταδίδεται από μία ίνα σε πολλαπλές ίνες σε προκαθορισμένες αναλογίες, ή συνδυάζει την οπτική ενέργεια από πολλαπλές ίνες σε μία μόνο ίνα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μήκος Κύματος Λειτουργίας | 1260 ~ 1650 nm |
| Τύπος | 1x8 |
| Μέγεθος | 130×100×25 mm |
| Τύπος Ίνας | G657A1 (απώλεια ίνας άνω των 0,2 dB σε κυκλική περιέλιξη διαμέτρου 20mm) |
| Τύπος Συνδετήρα | SC/APC |
| Μήκος | 0,38 M |
| Απώλεια Εισαγωγής | <10,8 dB |
| Απώλεια Ανάκλασης | >50 dB |
| Απώλεια Ομοιομορφίας | <0,8 dB |
| PDL | 0,2 dB |
| Κατευθυντικότητα | >55 dB |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Διαμόρφωση Θύρας | 02. Τύπος Περιβλήματος | 03. Διάμετρος Καλωδίου Οπτικής Ίνας | 04 & 05. Τύπος Συνδετήρα Εισόδου/Εξόδου | 06. Μήκος Εισόδου/Εξόδου Οπτικής Ίνας (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1×2 1×4 ... 1×64 2×2 ... 2×64 |
ST: Τύπος Χάλυβα ABS LGX RM: Rackmount |
0,25 mm 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0,5 1 1,5 2 |