| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | Πλαστικός θραύστης ινών PLC ενότητας 1x64 ABS |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$59-US$118 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οι PLC Splitters είναι μονοτροπικοί διαχωριστές με ομοιόμορφη αναλογία διαχωρισμού από μία είσοδο οπτικής ίνας σε πολλαπλές εξόδους οπτικής ίνας. Οι διαθέσιμοι αριθμοί διαχωρισμού περιλαμβάνουν: 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 και 1x128.
Προσφέρουμε PLC Splitters σε κουτί ABS σε μεγάλη ποικιλία στυλ και μεγεθών για να διαχωρίζουμε ή να συνδυάζουμε φως με ελάχιστη απώλεια. Όλοι οι διαχωριστές κατασκευάζονται με μια αξιόπιστη, χαμηλού κόστους διαδικασία και μπορούν να κατασκευαστούν σε προσαρμοσμένα μήκη οπτικών ινών με οποιονδήποτε τύπο σύνδεσης.
Οι διαχωριστές οπτικών ινών διαθέτουν υψηλή αξιοπιστία, ευρύ φάσμα λειτουργικής μήκους κύματος και εξαιρετική ομοιομορφία καναλιού προς κανάλι, καθιστώντας τους ιδανικούς για δίκτυα PON για την πραγματοποίηση διαχωρισμού ισχύος οπτικού σήματος.
| Παράμετρος | 1x2 | 1x4 | 1x8 | 1x16 | 1x32 | 1x64 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγ. Απώλεια Εισαγωγής (dB) | 3.9 | 7.2 | 10.3 | 13.5 | 16.8 | 20.3 |
| Μέγ. Ομοιομορφία (dB) | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 1.0 | 1.5 | 2.0 |
| Μέγ. PDL (dB) | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.5 |
| Παράμετρος | 2x2 | 2x4 | 2x8 | 2x16 | 2x32 | 2x64 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγ. Απώλεια Εισαγωγής (dB) | 4.2 | 7.5 | 10.6 | 13.9 | 17.2 | 20.8 |
| Μέγ. Ομοιομορφία (dB) | 0.8 | 1.0 | 1.2 | 1.5 | 1.8 | 2.0 |
| Μέγ. PDL (dB) | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.5 |
Πρόσθετες Προδιαγραφές:
| Λειτουργική Μήκος Κύματος | 1260 ~ 1650 nm |
| Τύπος Οπτικής Ίνας | ITU-T G657A1, G657A2 και G.652D |
| Μέγ. Σταθερότητα Θερμοκρασίας | 0.5 dB (Τυπικό 0.3) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Ελάχ. Απώλεια Επιστροφής | 55 dB |
Όλες οι μετρήσεις γίνονται σε θερμοκρασία δωματίου και οι συνδέσεις δεν περιλαμβάνονται.
Ερώτηση Παραγγελίας:24/7 κινητή υποστήριξη με 10ετή εμπειρία σε προϊόντα οπτικών ινών για επαγγελματική καθοδήγηση και εξοικονόμηση κόστους.
Παραγωγή Παραγγελίας:Στενή παρακολούθηση του χρονοδιαγράμματος παραγωγής για να διασφαλιστεί η έγκαιρη παράδοση.
Πριν από την Αποστολή:Έλεγχοι ποιοτικού ελέγχου για ποσότητα, συσκευασία και αντοχή χαρτοκιβωτίου για την αποφυγή απώλειας και ζημιάς.
Μετά την Αποστολή:Συνεχής παρακολούθηση και αναφορά κατάστασης στους πελάτες.
Μέθοδοι Αποστολής:DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, SEA, AIR, κ.λπ.
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | Πλαστικός θραύστης ινών PLC ενότητας 1x64 ABS |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$59-US$118 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κιβώτιο εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οι PLC Splitters είναι μονοτροπικοί διαχωριστές με ομοιόμορφη αναλογία διαχωρισμού από μία είσοδο οπτικής ίνας σε πολλαπλές εξόδους οπτικής ίνας. Οι διαθέσιμοι αριθμοί διαχωρισμού περιλαμβάνουν: 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 και 1x128.
Προσφέρουμε PLC Splitters σε κουτί ABS σε μεγάλη ποικιλία στυλ και μεγεθών για να διαχωρίζουμε ή να συνδυάζουμε φως με ελάχιστη απώλεια. Όλοι οι διαχωριστές κατασκευάζονται με μια αξιόπιστη, χαμηλού κόστους διαδικασία και μπορούν να κατασκευαστούν σε προσαρμοσμένα μήκη οπτικών ινών με οποιονδήποτε τύπο σύνδεσης.
Οι διαχωριστές οπτικών ινών διαθέτουν υψηλή αξιοπιστία, ευρύ φάσμα λειτουργικής μήκους κύματος και εξαιρετική ομοιομορφία καναλιού προς κανάλι, καθιστώντας τους ιδανικούς για δίκτυα PON για την πραγματοποίηση διαχωρισμού ισχύος οπτικού σήματος.
| Παράμετρος | 1x2 | 1x4 | 1x8 | 1x16 | 1x32 | 1x64 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγ. Απώλεια Εισαγωγής (dB) | 3.9 | 7.2 | 10.3 | 13.5 | 16.8 | 20.3 |
| Μέγ. Ομοιομορφία (dB) | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 1.0 | 1.5 | 2.0 |
| Μέγ. PDL (dB) | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.5 |
| Παράμετρος | 2x2 | 2x4 | 2x8 | 2x16 | 2x32 | 2x64 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγ. Απώλεια Εισαγωγής (dB) | 4.2 | 7.5 | 10.6 | 13.9 | 17.2 | 20.8 |
| Μέγ. Ομοιομορφία (dB) | 0.8 | 1.0 | 1.2 | 1.5 | 1.8 | 2.0 |
| Μέγ. PDL (dB) | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.5 |
Πρόσθετες Προδιαγραφές:
| Λειτουργική Μήκος Κύματος | 1260 ~ 1650 nm |
| Τύπος Οπτικής Ίνας | ITU-T G657A1, G657A2 και G.652D |
| Μέγ. Σταθερότητα Θερμοκρασίας | 0.5 dB (Τυπικό 0.3) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Ελάχ. Απώλεια Επιστροφής | 55 dB |
Όλες οι μετρήσεις γίνονται σε θερμοκρασία δωματίου και οι συνδέσεις δεν περιλαμβάνονται.
Ερώτηση Παραγγελίας:24/7 κινητή υποστήριξη με 10ετή εμπειρία σε προϊόντα οπτικών ινών για επαγγελματική καθοδήγηση και εξοικονόμηση κόστους.
Παραγωγή Παραγγελίας:Στενή παρακολούθηση του χρονοδιαγράμματος παραγωγής για να διασφαλιστεί η έγκαιρη παράδοση.
Πριν από την Αποστολή:Έλεγχοι ποιοτικού ελέγχου για ποσότητα, συσκευασία και αντοχή χαρτοκιβωτίου για την αποφυγή απώλειας και ζημιάς.
Μετά την Αποστολή:Συνεχής παρακολούθηση και αναφορά κατάστασης στους πελάτες.
Μέθοδοι Αποστολής:DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, SEA, AIR, κ.λπ.