| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | US$58-US$118 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μήκος Κύματος | C-Band, L-Band |
| Σχετική Υγρασία | 5% έως 95% |
| Απώλεια Επιστροφής | ≥50dB |
| Αριθμός Καναλιών | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Προσαρμοσμένο |
| PDL | ≤0.2dB |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤10W |
| Απομόνωση | ≥30dB |
| Τύπος Συσκευασίας | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Τύπος Συνδετήρα | LC, SC, FC, ST |
| Διασπορά Πόλωσης | ≤0.2ps |
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI |
| Αριθμός μοντέλου: | DWDM Mux Demux |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | US$58-US$118 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κιβώτιο εγγράφου |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μήκος Κύματος | C-Band, L-Band |
| Σχετική Υγρασία | 5% έως 95% |
| Απώλεια Επιστροφής | ≥50dB |
| Αριθμός Καναλιών | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Προσαρμοσμένο |
| PDL | ≤0.2dB |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤10W |
| Απομόνωση | ≥30dB |
| Τύπος Συσκευασίας | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Τύπος Συνδετήρα | LC, SC, FC, ST |
| Διασπορά Πόλωσης | ≤0.2ps |