| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 1*8 γυμνός θραύστης PLC οπτικών ινών μίνι |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$59-US$118 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
1*8 γυμνή οπτική ίνα μίνι PLC διαχωριστής χάλυβα σωλήνα τύπου PLC ίνες για ftth
Περιγραφή του προϊόντος
Ο διαχωριστής PLC (επίσης ονομάζεται διαχωριστής κυκλώματος επίπεδης κυματοειδήσεως) είναι μια παθητική οπτική συσκευή με πολλά τερματικά εισόδου και εξόδου, ειδικά εφαρμόσιμη σε PON (EPON, GPON, BPON, FTTX, κλπ.).) για τη σύνδεση του MDF (κεντρικού πλαισίου διανομής) και του τερματικού εξοπλισμού και για τη διακλάδωση του οπτικού σήματος. Ο διαχωριστής PLC ινών παρέχει μια λύση διανομής φωτός χαμηλού κόστους με υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία. Οι διαχωριστές PLC μπορούν να προσφέρουν αναλογία διαίρεσης έως 1x64,η οποία είναι γενικά υψηλότερη από τις διαίρεσεις του διαχωριστή FBT.
Εφαρμογή
Δίκτυο PON-FTTX
Φυτικές ίνες στο σπίτι
Παθητικό οπτικό δίκτυο
Δίκτυο καλωδιακής τηλεόρασης
Χαρακτηριστικά
Καλή ομοιομορφία του καναλιού
Υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία
Σύνθετο σχεδιασμό
Πιστοποιημένο από την Telcordia GR.1209 και GR.1221
Σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS
Χαμηλή απώλεια και σταθερή πόλωση
| Άρθρο | Παράμετρος |
| Απώλεια εισαγωγής (dB) | 10.2 |
| Απώλεια που εξαρτάται από την πόλωση (dB) | ≤0.25 |
| Ομοιομορφία (dB) | ≤0.8 |
| Απώλεια απόδοσης (dB) | ≥55 |
| Κατευθυντικότητα (dB) | ≥55 |
| Διάστημα ινών (m) | 1.0ή προσαρμοσμένα |
| Σταθερότητα θερμοκρασίας (dB) | -40°C-- 85°C(≤0.5) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας°Γ | -40°C-- 85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης°Γ | -40°C-- 85°C |
| Τύπος ινών | G657A1 ή προσαρμοσμένο |
| Δραστηριακό μήκος κύματος (nm) | 1260-1650 |
Πακέτο
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1:Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα; Ποια είναι η MOQ σας για1x8 γυμνό πλκ διαχωριστικό?
| Ονομασία μάρκας: | GEZHI or OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | 1*8 γυμνός θραύστης PLC οπτικών ινών μίνι |
| Μούβ: | 1pc |
| τιμή: | US$59-US$118 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κιβώτιο εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
1*8 γυμνή οπτική ίνα μίνι PLC διαχωριστής χάλυβα σωλήνα τύπου PLC ίνες για ftth
Περιγραφή του προϊόντος
Ο διαχωριστής PLC (επίσης ονομάζεται διαχωριστής κυκλώματος επίπεδης κυματοειδήσεως) είναι μια παθητική οπτική συσκευή με πολλά τερματικά εισόδου και εξόδου, ειδικά εφαρμόσιμη σε PON (EPON, GPON, BPON, FTTX, κλπ.).) για τη σύνδεση του MDF (κεντρικού πλαισίου διανομής) και του τερματικού εξοπλισμού και για τη διακλάδωση του οπτικού σήματος. Ο διαχωριστής PLC ινών παρέχει μια λύση διανομής φωτός χαμηλού κόστους με υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία. Οι διαχωριστές PLC μπορούν να προσφέρουν αναλογία διαίρεσης έως 1x64,η οποία είναι γενικά υψηλότερη από τις διαίρεσεις του διαχωριστή FBT.
Εφαρμογή
Δίκτυο PON-FTTX
Φυτικές ίνες στο σπίτι
Παθητικό οπτικό δίκτυο
Δίκτυο καλωδιακής τηλεόρασης
Χαρακτηριστικά
Καλή ομοιομορφία του καναλιού
Υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία
Σύνθετο σχεδιασμό
Πιστοποιημένο από την Telcordia GR.1209 και GR.1221
Σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS
Χαμηλή απώλεια και σταθερή πόλωση
| Άρθρο | Παράμετρος |
| Απώλεια εισαγωγής (dB) | 10.2 |
| Απώλεια που εξαρτάται από την πόλωση (dB) | ≤0.25 |
| Ομοιομορφία (dB) | ≤0.8 |
| Απώλεια απόδοσης (dB) | ≥55 |
| Κατευθυντικότητα (dB) | ≥55 |
| Διάστημα ινών (m) | 1.0ή προσαρμοσμένα |
| Σταθερότητα θερμοκρασίας (dB) | -40°C-- 85°C(≤0.5) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας°Γ | -40°C-- 85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης°Γ | -40°C-- 85°C |
| Τύπος ινών | G657A1 ή προσαρμοσμένο |
| Δραστηριακό μήκος κύματος (nm) | 1260-1650 |
Πακέτο
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1:Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα; Ποια είναι η MOQ σας για1x8 γυμνό πλκ διαχωριστικό?